Auto złom Wadowice to rozwiązanie dla wszystkich właścicieli samochodów do kasacji, którzy chcą pozbyć się ich w sposób szybki i komfortowy. Z naszej oferty możesz skorzystać nie tylko wtedy, gdy Twój pojazd jest unieruchomiony. Dowiedz się więcej na ten temat złomowania w Wadowicach.

Spis treści:

  • Złomowanie samochodów Wadowice
  • Auto złom Wadowice — odbiór pojazdu
  • Stacja demontażu pojazdów Wadowice 
  • Wadowice. Szrot samochodowy
Wadowice. Złomowanie aut.
Wadowice. Złomowanie aut.

Auto złom Wadowice jest teraz bardziej opłacalny. Wszystko za sprawą naszej usługi kasacji pojazdów, dzięki której możesz łatwo pozbyć się pojazdu w każdym stanie techniczny, również unieruchomionego lub powypadkowego. Poznaj więcej faktu o auto złomie w Wadowicach.

Wadowice. Auto złom.
Auto złom Wadowice

Wadowice. Złomowanie samochodów

Auto złom Wadowice, tu złomowanie samochodów wykonujemy bez względu na markę, rocznik oraz stan techniczny pojazdu. Nie musisz więc przejmować się nawet tym, czy Twoje auto na złom posiada ważne badania techniczne lub może poruszać się po drogach publicznych. Po prostu zadzwoń do nas i umów odbiór auta na złom na lawecie. Z naszych usług możesz skorzystać również wtedy, gdy swoim pojazdem przyjedziesz na nasz szrot. 

W obu przypadkach najpierw zważymy Twój samochód do kasacji i na podstawie jego masy wyliczymy, ile zapłacimy za złomowanie auta Wadowice. Wstępnie możesz zrobić to w domu samemu. Od masy auta z dowodu rejestracyjnego odejmij 150 kg na elementy z tworzyw sztucznych i płyny eksploatacyjne, a otrzymany wynik pomnóż przez aktualną cenę złomu. Aby ułatwić sobie obliczenia, skorzystaj z naszego kalkulatora złomowania samochodu. 

Wadowice złomowanie samochodów
Wadowice złomowanie samochodów

Auto złom Wadowice — odbiór pojazdu

Możesz także wybrać najkorzystniejszą opcję odbioru samochodu do kasacji lawetą w Wadowicach. W umówionym terminie nasz kierowca przyjedzie po Twoje auto do kasacji. Może to być także pojazd w dobrym stanie technicznym, którego jednak nie masz czasu lub możliwości osobiście dostarczyć na auto złom Wadowice.

Nasz kierowca załaduje auto do kasacji i załatwi wszystkie formalności, między innymi sporządzając z Tobą legalną umowę kupna-sprzedaży. Pieniądze za auto do kasacji otrzymasz od razu w postaci gotówki lub ekspresowego przelewu na podane przez Ciebie konto. Łatwo i szybko pozbędziesz się w pojazdu nadającego się wyłącznie na auto złom Wadowice. 

złomowanie pojazdów
Różne pojazdy na złomie

Stacja demontażu pojazdów Wadowice 

Stacja demontażu pojazdów Wadowice przeprowadza legalne złomowanie aut. To istotne, ponieważ polskie prawo zabrania samodzielnego demontażu pojazdów. Nie możesz więc rozebrać samochodu w garażu. Podejmując się wykonania tej czynności narażasz się na wysokie kary finansowe. 

Tymczasem legalne złomowanie pojazdu możesz szybko i bezproblemowo wykonać w naszym auto złomie Wadowice. Otrzymasz zaświadczenie o złomowaniu auta, z który udasz się do wydziału komunikacji w celu wyrejestrowania samochodu. Dokument ten będzie Ci potrzebny także do zakończenia polisy OC samochodu. Pamiętaj, że tylko legalna stacja demontażu pojazdów wystawi Ci zaświadczenie o kasacji auta. 

wrak auta
Auto w tym stanie nadaje się już tylko do kasacji.

Wadowice. Szrot samochodowy

Podsumowując, auto złom Wadowice to miejsce, w którym szybko i za uczciwe pieniądze pozbędziesz się samochodu do kasacji bez względu na jego stan techniczny. Pamiętaj, że odbieramy auta na złom na firmowej lawecie. Również samochody, które nadają się do dalszej eksploatacji lub wymagają jedynie kosmetycznych napraw. W tym celu po prostu zadzwoń do naszego auto złomu w Wadowicach +48 733 044 044  i umów odbiór pojazdu do kasacji w dogodnym dla Ciebie terminie. 

Dzięki temu otrzymasz zaświadczenie o zezłomowaniu auta, na podstawie którego wyrejestrujesz samochód i zakończysz jego polisę OC. Pamiętaj, że wyłącznie legalnie działająca stacja demontażu w Wadowicach pojazdu jest uprawniona do wystawiania takiego dokumentu i przeprowadzania rozbiórki pojazdów.