Auto złom Oświęcim – prowadzimy skup samochodów w każdym stanie technicznym. Możemy przeprowadzić złomowanie pojazdów uszkodzonych czy powypadkowych. Nasza firma oferuje atrakcyjne ceny za powypadkowe, niesprawne samochody, zarówno osobowe, jak i ciężarowe, które przeznaczone są do kasacji. Jeśli Twój pojazd już nie spełnia norm jazdy, jeśli jest uszkodzony, powypadkowy, niesprawny lub po prostu nie jest już potrzebny, to właśnie tutaj znajdziesz profesjonalne usługi z zakresu złomowania oraz utylizacji. Auto złom Oświęcim oferuje atrakcyjne ceny za pojazdy do kasacji. To jednak niejedyne korzyści ze współpracy z nami. Jeżeli chcesz zezłomować swoje auto w Oświęcimiu lub jego okolicach zadzwoń do nas teraz pod numer +48 733 044 044 (Auto złom Oświęcim), lub sprawdź szczegóły naszej oferty, które przedstawiamy w tym wpisie.

Spis treści:

Auto na złom można oddać do różnych szrotów, ale u nas opłaca Ci się to szczególnie i to z kilku powodów. Jeżeli interesuje Cię kasacja pojazdów i mieszkasz w Oświęcimiu lub w jego okolicach sprawdź, co zyskasz wybierając naszą usługę auto złomu w Oświęcimiu.

Masz auto na złom? Sprzedaj je wreszcie za dobre pieniądze!

Zadzwoń +48 733 044 044. Przyjedziemy lawetą po samochód uszkodzony i sprawny, jeśli nie masz czasu odwieź go na złom

Ile można dostać za złomowanie pojazdów?

Klienci często pytają, ile można dostać za złomowanie samochodu. Wysokość kwoty za auto do kasacji zależy przede wszystkim od masy pojazdu oraz aktualnej ceny skupu złomu. Jeżeli znasz orientacyjną cenę za skup złomu, możesz łatwo obliczyć, ile dostaniesz za złomowanie samochodu. 

W tym celu odejmij 150 kg od masy Twojego pojazdu, którą znajdziesz w dowodzie rejestracyjnym. Tyle średnio ważą elementy, które szrot będzie musiał zutylizować we własnym zakresie, czyli opony, fotele, szyby itp. Otrzymaną wagę pojazdu pomnóż przez aktualną cenę skupu złomu samochodowego. W ten sposób uzyskasz informacje o tym, ile można dostać za złomowanie pojazdu. Jednak szybciej dowiesz się o tym, korzystając z kalkulatora, znajdującego się na naszej stronie głównej. 

Auto złom Oświęcim
Auto złom Oświęcim

Auto złom Oświęcim: czy opłaca się zezłomować samochód?

Jeżeli zastanawiasz się, czy opłaca się zezłomować samochód, mamy dla Ciebie precyzyjną odpowiedź. W wielu przypadkach to doskonałe rozwiązanie. Głównie dlatego, że umożliwia Ci błyskawiczne pozbycie się pojazdu, którego sprzedaż osobom trzecim byłaby bardzo trudna ze względu na jego stan techniczny. Auto złom Oświęcim oszczędza więc Twój czas. 

 

Pamiętaj, że samodzielny demontaż pojazdu jest w Polsce nielegalny, a za wykonywanie tego typu czynności grożą wysokie kary finansowe. Dlatego też wykręcanie dużych i ciężkich elementów z auta do kasacji jest bez sensu. W ten sposób dodatkowo obniżasz cenę auta na złomie. Narażasz się też na konieczność dopłaty do kasacji pojazdu, jeżeli jego waga szrocie okaże się o wiele niższa od tej, która widnieje w dowodzie rejestracyjnym.

Skup samochodów - Auto złom w Oświęcimiu: który wybrać i dlaczego?

Jeżeli chcesz wybrać auto złom w Oświęcimiu powinieneś wiedzieć, na co zwrócić uwagę przeglądając oferty. Przede wszystkim szukaj legalnie działającej Stacji Demontażu Pojazdów. Tylko w takiej firmie od ręki otrzymasz zaświadczenie o przeprowadzeniu kasacji, a to jedyny dokument, który umożliwia wyrejestrowanie auta i zakończenie polisy OC. 

 

Poza tym zwróć uwagę na opinie o auto złomie Oświęcim w internecie lub popytaj o nie swoich znajomych. Warto również zadzwonić do kilku szrotów i poprosić o orientacyjną wycenę Twojego pojazdu. W ten sposób przekonasz się, ile można dostać za złomowanie samochodu w Oświęcimiu i jego najbliższych okolicach.

Działamy lokalnie, w Oświęcimiu oraz okolicach, więc jeśli poszukujesz profesjonalnego skupu aut w Twojej okolicy, skupu złomu lub usług związanych ze złomowaniem pojazdów, to zachęcamy do skontaktowania się z nami. Jesteśmy gotowi pomóc Ci pozbyć się niepotrzebnego samochodu, a także zapewnić mu godne zakończenie na złomowaniu pojazdów w naszej stacji demontażu. Możemy również zająć się odbiorem samochodu i przetransportowaniem go do miejsca docelowego, jakim jest stacja demontażu pojazdów. Zadzwoń już teraz i przekonaj się, jak sprawnie i bezpiecznie możemy zająć się Twoim pojazdem.

Oświęcim złomowanie aut
Oświęcim złomowanie aut

Kasacja pojazdów i dodatkowe korzyści z usługi auto złom Oświęcim

Nasza stacja demontażu pojazdów w Oświęcimiu działa z pasją i zaangażowaniem, zapewniając kompleksowe usługi od odbioru po złomowanie pojazdów. Oświęcim jest jednym z miast, w którym świadczymy swoje usługi.

Auto złom Oświęcim to nasza usługa, która polega na odbiorze pojazdu do kasacji za pomocą firmowej lawety. Transport na szrot jest darmowy, więc oszczędzasz na jego kosztach. To pierwsza, ale nie ostatnia korzyść, którą otrzymasz wybierając współpracę z nami. Pamiętaj, że odbiór auta możesz umówić w dogodnym dla Ciebie terminie, ponieważ dopasujemy się do Twojej dostępności. Posiadamy zaświadczenie umożliwiające legalne złomowanie pojazdów, dzięki czemu możesz być pewien, że wszystkie formalności zostaną załatwione zgodnie z przepisami. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i zapewniamy pełne wsparcie i fachową pomoc w procesie kasacji pojazdu oraz wyrejestrowania.

Oprócz tego warto wiedzieć, że w ramach usługi auto złom Oświęcim przyjedziemy po Twoje auto, gdy będzie ono unieruchomione lub uszkodzone, ale również wtedy, gdy z dowolnego powodu nie nadaje się do ruchu po publicznych drogach albo po prostu nie masz czasu lub możliwości zawieźć je do kasacji.

Nie ważne, czy Twój powypadkowy samochód jest w dobrym stanie technicznym, czy nie. Skupujemy każde auto, stare auto czy nowe, zarówno pojazdy osobowe, jak i ciężarowe. W każdym z tych powodów po prostu zadzwoń do nas i skorzystaj z usługi Auto złom Oświęcim .