złomowanie aut Oświęcim - kasacja pojazdów - dojazd do Klientów - auto szrot

złomowanie aut Oświęcim - kasacja pojazdów - dojazd do Klientów - auto szrot


auto złom ,kasacja samochodów ,stacja demotażu ,recykling i złomowanie pojazdów Oświęcim


Czemu warto zezłomować pojazd?
Kasowanie aut to nie jedyny sposób na pozbycie się problemu w postaci auta nienadającego się obecnie do dalszej eksploatacji.
Można go zbyć na części, ale wtedy mogą pojawić się realne problemy z wyrejestrowaniem wozu w Wydziale Komunikacji w Urzędzie Gminy oraz odzyskaniem pozostałej części składki na OC, jaką kierowca zapłacił z góry za cały rok.
Auto złom działający formalnie, jako Stacja Demontażu Pojazdów, pozwala przepisowo wycofać pojazd osobowy z ruchu.
Jeżeli kierowca decyduje się na ominięcie tej metody, naraża się na kary pieniężne i poważne konsekwencje prawne.
Więc lepiej wybrać złomowanie aut niż ich sprzedaż na części, co związane jest z jakimś ryzykiem.
Opłaca się oddać pojazd stary, o niewielkiej wartości, która ledwo przekracza cenę złomu do punktu auto złom, gdzie zostanie on zutylizowany zgodnie z warunkami prawa i ochrony środowiska.
Oddając auto do takiego punktu, posiadacz odbiera pieniadzę w ilości blisko 300-600 zł, jakkolwiek ostateczna wartość złomu uzależniona jest od masy własnej samochodu.
Do tegoż można odzyskać część składki na OC również przyjemnie wyrejestrować cztery kółka w urzędzie.

Zezłomowanie pojazdu pozwala zachować się zgodnie z prawem, ale jest też korzystne dla środowiska. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi, dzięki którym auto złom w Oświęcimiu może być poddany profesjonalnej i w pełni legalnej utylizacji. To najlepsza i zgodna z przepisami metoda pozbycia się pojazdu, z którego właściciel nie chce już korzystać i które nie wzbudziłoby zainteresowania na rynku wtórnym. Trzeba tylko skontaktować się z nami. Oferujemy możliwość dojazdu i odbioru samochodu bezpośrednio od klienta.

Auto złom - Oświęcim

Świadczymy usługi w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami w zakresie ochrony środowiska. Utylizujemy pojazdy silnikowe, jednocześnie oferując ich właścicielom pewną sumę pieniędzy. Zależy ona w dużym stopniu od masy auta. Należy podkreślić, że jako punkt działający legalnie, wystawiamy dla klienta dokumenty, które pozwolą sprawnie wyrejestrować pojazd w urzędzie. Gwarantujemy, że współpraca z nami przebiegnie w sympatycznej atmosferze.

auto złom ,kasacja samochodów ,stacja demotażu ,recykling i złomowanie pojazdów Oświęcim Jeśli cenisz sobie profesjonalne podejście do klienta,szybkość realizacji zgłoszenia to trafiłeś pod właściwy adres!
Nasza firma auto złom Oświęcim zajmuję się złomowaniem samochodów na terenie śląska i małopolski.
Przyjmujemy do kasacji wszystkie rodzaje pojazdów.
Wystawiamy zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania w wydziale komunikacji.
Świadczymy bezpłatnie usługę odbioru pojazdu od klienta.

Za złomowanie w naszej firmie płacimy gotówką.

Aby złomować pojazd potrzebne są:

- właściciel pojazdu lub osoba upoważniona z dowodem tożsamości
- karta pojazdu (jeśli została wydana)
- tablice rejestracyjne
- dowód rejestracyjny lub zaświadczenie z wydziału komunikacji potwierdzające dane pojazdu

UWAGA !!!

W przypadku zagubienia lub kradzieży dowodu rejestracyjnego,karty pojazdu,tablic rejestracyjnych - właściciel składa odpowiednie oświadczenie .w takim przypadku ,oraz jeżeli właściciel pojazdu nie jest upoważniony w dowodzie rejestracyjnym konieczne jest przedstawienie dokumentu własności pojazdu np.umowy kupna - sprzedaży,faktury ,aktu darowizny,odpisu wyroku sądu itp.

Nasza firma gwarantuje Państwu:

- bezpłatny odbiór samochodu
- fachową wycenę pojazdu
- odbiór samochodu do trzech dni roboczych od momentu zgłoszenia
- płacimy od wagi
- odbiór auta odbywa się w miejscu i czasie wyznaczonym przez państwa ,nie trzeba nawet wychodzić z domu aby złomować swój samochód
- cała transakcja jest przeprowadzona w sposób profesjonalny i bezpieczny ,jako priorytet stawiamy zadowolenie klienta

U nas mogą Państwo wyzłomować samochód szybko i bez niepotrzebnych stresów.

Oferujemy kompleksową i sympatyczną atmosferę współpracy.

Małopolskie


auto złom Kraków Tarnów Nowy Sącz auto złom Oświęcim auto złom Chrzanów Olkusz Nowy Targ Bochnia Gorlice Zakopane auto złom Skawina Wieliczka auto złom Andrychów auto złom Trzebinia auto złom Wadowice auto złom Kęty Myślenice auto złom Libiąż Brzesko Limanowa Rabka-Zdrój Brzeszcze Niepołomice Bukowno Krzeszowice Sucha Beskidzka auto złom Chełmek Wolbrom Dobczyce Proszowice Szczawnica Muszyna Biecz Zator Alwernia Wojnicz

Śląskie


auto złom Katowice Częstochowa auto złom Sosnowiec auto złom Gliwice auto złom Zabrze Bielsko-Biała Bytom Ruda Śląska Rybnik auto złom Tychy auto złom Dąbrowa Górnicza Chorzów auto złom Jaworzno Jastrzębie-Zdrój auto złom Mysłowice Siemianowice Śląskie Żory Tarnowskie Góry Będzin Piekary Śląskie Racibórz Świętochłowice Zawiercie Wodzisław Śląski Mikołów Knurów Cieszyn Czechowice-Dziedzice Czeladź Myszków Żywiec Czerwionka-Leszczyny Pszczyna Lubliniec Łaziska Górne Rydułtowy Orzesze auto złom Bieruń Pyskowice Radlin Radzionków Lędziny Ustroń Skoczów Pszów Kłobuck Wisła Blachownia Wojkowice Poręba Imielin Kalety Miasteczko Śląskie Łazy Szczyrk Siewierz Kuźnia Raciborska Żarki Ogrodzieniec Sośnicowice

Opolskie


Opole Kędzierzyn-Koźle Nysa Brzeg Kluczbork Prudnik Strzelce Opolskie Krapkowice Namysłów Głuchołazy Głubczyce Zdzieszowice Olesno Ozimek Grodków Praszka Zawadzkie Paczków Niemodlin Gogolin Kietrz Głogówek Otmuchów Leśnica Ujazd