Auto złom Mysłowice to usługa, dzięki której szybko i komfortowo pozbędziesz się auta do kasacji niezależnie od jego wieku i stanu technicznego. Zajmiemy się także transportem Twojego unieruchomionego samochodu na szrot. Dowiedz się więcej na temat naszego szrotu w Mysłowicach.

Spis treści: 

 • Auto złom Mysłowice. Co warto wiedzieć?
 • Szrot Mysłowice
 • Złomowanie pojazdów w Mysłowicach
 • Auto złom Mysłowice. Jak oddać pojazd do kasacji?
 • Kasacja aut Mysłowice — korzyści
 • Szrot w Mysłowicach — FAQ

Prędzej czy później każde auto trafi na złom. W Mysłowicach możesz oddać pojazd, z którego nie chcesz już korzystać, do naszej stacji demontażu pojazdów. Sprawdź, dlaczego opłaca się to zrobić i przekonaj się, co zyskasz, wybierając nasze złomowanie pojazdów w Mysłowicach.

Auto złom Mysłowice
Auto złom Mysłowice

Auto złom Mysłowice. Co warto wiedzieć?

Auto złom Mysłowice zajmuje się demontażem pojazdów. Niektóre z uzyskanych w ten sposób części trafiają do ponownej odsprzedaży. Lista takich elementów jest jednak mocno ograniczona, ponieważ nie można sprzedawać używanych np. poduszek powietrznych czy części układów hamulcowych. Pozostałe po demontażu podzespoły, a zwłaszcza karoseria oddawane są do recyklingu.  

Uruchomiliśmy usługę złomowania pojazdów, w ramach której zapłacimy Ci za Twój samochód, jeśli zdecydujesz się oddać go na nasz szrot. Możesz dostarczyć taki pojazd osobiście lub zamówić u nas jego odbiór w dogodnym dla Ciebie terminie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o naszym auto złomie w Mysłowicach.

auto do kasacji w Mysłowicach
Masz taki samochód? Zezłomuj go w naszym szrocie w Mysłowicach.

Szrot Mysłowice

Wiesz już czym zajmuje się szrot Mysłowice, ale czy zdajesz sobie sprawę z tego, jak przygotować auto do złomowania? Aby Ci to ułatwić, przygotowaliśmy miniporadnik w postaci 5 prostych kroków:

 • dokładnie przeglądnij wszystkie schowki w samochodzie do kasacji w poszukiwaniu wartościowych przedmiotów oraz dokumentów,
 • upewnij się, że masz obie tablice rejestracyjne. Jeśli tak nie jest, skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, co zrobić,
 • skompletuj również dokumenty, przede wszystkim dowód rejestracyjny pojazdu, Twój dowód tożsamości i ewentualne upoważnienia do kasacji podpisane przez współwłaścicieli pojazdu, jeśli tacy występują, 
 • sprawdź, czy możesz dojechać pojazdem do kasacji na auto złom Mysłowice. Jeśli to niemożliwe, zamów u nas odbiór auta firmową lawetą, 
 • znajdź legalny auto złom w Mysłowicach lub od razu wybierz nasze usługi. 

Pamiętaj, że nie musisz pojazdu do złomowania myć ani sprzątać. Nie są również potrzebne aktualne badania techniczne. 

Złomowanie pojazdów w Mysłowicach

Złomowanie pojazdów w Mysłowicach sprawdza się doskonale szczególnie wtedy, gdy na Twoim podjeździe lub w garażu zalega samochód, który nie nadaje się do dalszej eksploatacji. Może być nawet uszkodzony, skorodowany lub po wypadku. W każdej z tych sytuacji bez problemów zezłomujesz go w naszym auto złomie Mysłowice

Pamiętaj również o tym, że zajmujemy się też skupem pojazdów. Dlatego zadzwoń do nas także wtedy, gdy Twoje auto nadaje się do dalszej eksploatacji lub wymaga tylko niewielkich napraw. Za taki samochód zapłacimy Ci o wiele więcej, niż za pojazd na szrot, ponieważ w takich sytuacjach zawsze wykonujemy indywidualną wycenę.

Odbieramy takie auta na złom Mysłowice
Odbieramy takie auta na złom Mysłowice
Na auto złom Mysłowice trafiają różne pojazdy
Na auto złom Mysłowice trafiają różne pojazdy

Auto złom Mysłowice. Jak oddać pojazd do kasacji?

Pojazd do naszego auto złomu Mysłowice możesz dostarczyć na dwa sposoby. Pierwszy z nich możliwy jest do zastosowania w przypadku samochodów, którymi możesz poruszać się po drogach publicznych. Chodzi o auta w miarę dobrym stanie technicznym i z ważnymi badaniami technicznymi. Taki samochód możesz osobiście przywieźć na nasz szrot. 

Jeśli pojazd jest unieruchomiony, nie można nim jeździć albo po prostu nie masz czasu tego robić, musisz skorzystać z usług lawet. Zamiast wynajmować ją samodzielnie, bardziej opłaca się skorzystać z naszej usługi darmowego transportu pojazdu na auto złom Mysłowice. W tej sytuacji po prostu zadzwoń do nas i umów dogodny dla Ciebie termin odbioru samochodu do kasacji.

Kasacja aut Mysłowice — korzyści

W ramach podsumowania przedstawimy korzyści wynikające z naszej kasacji aut w Mysłowicach. Wybierając nasz szrot zyskujesz: 

 • pewność, że Twój pojazd zostanie zezłomowany legalnie,
 • atrakcyjną cenę za auto na złom,
 • profesjonalna i miłą obsługę, która pomoże Ci w nietypowych sytuacjach,
 • możliwość przewiezienia Twojego auta na złom Mysłowice za pomocą naszej lawety — GRATIS

Aby przekonać się o jakości naszych usług sprawdź opinie o naszej firmie. Pamiętaj, że tylko legalnie działająca stacja demontażu pojazdów wystawi Ci zaświadczenie o przeprowadzeniu kasacji pojazdu. Ten dokument jest niezbędny do wyrejestrowania pojazdu oraz zakończenia jego polisy OC. Zastanów się więc dwa raz, zanim zdecydujesz, gdzie zezłomować swoje auto. 

Szrot Mysłowice — FAQ

Poznaj odpowiedzi na pytania dotyczące kasacji pojazdów oraz funkcjonowania auto złomu w Mysłowicach.

Jakie dokumenty są wymagane do legalnego złomowania pojazdu?

Do legalnego złomowania pojazdu potrzebne są dowód rejestracyjny pojazdu oraz dowód osobisty jego właściciela. Jeżeli pojazd nie został przerejestrowany, wymagana będzie także jego umowa kupna — sprzedaży. A kiedy auto zarejestrowane jest na firmę, trzeba dostarczyć także wpis do ewidencji działalności gospodarczej.

Czy istnieją ograniczenia co do wieku lub stanu pojazdu, które mogą być złomowane?

Nie, w naszym auto złomie Mysłowice złomujemy pojazdy bez względu na ich wiek oraz stan techniczny.

Jakie są typowe opłaty związane ze złomowaniem pojazdu?

W większości przypadków nie są wymagane żadne opłaty. Co więcej, za oddanie pojazdu do kasacji jego właściciele otrzymują na szrocie pieniądze.

Czy istnieją programy rządowe lub zachęty do złomowania starych, nieekologicznych pojazdów?

Nie, aktualnie nie istnieją żadne rozwiązania tego typu, ale zapraszamy do naszego auto złom Mysłowice, jeżeli interesuje Cię atrakcyjna kwota za samochód do kasacji.