Kasacja samochodu w Trzebini jest rozwiązaniem Twoich problemów autem, którego już nie używasz.  Teraz nie musisz martwić się o to, jak dostarczyć taki samochód do stacji demontażu pojazdów, ponieważ oferujemy usługę transportu samochodu Trzebinia. Dowiedz się więcej o naszym szrocie. 

Spis treści: 

  • Trzebinia. Złomowanie samochodów
  • Trzebinia auto złom
  • Stacja demontażu aut Trzebinia
  • Dlaczego warto oddać auto na złom w Trzebini?
  • Trzebinia. Gdzie oddać auto na złom?

Złomowanie auta w można wykonać szybko, bezproblemowo i z zyskiem, ponieważ nasz szrot Trzebinia zapewnia lepszą jakość tych usług. To oferta skierowana do wszystkich, którzy posiadają pojazdy nadające się tylko na złom i chcą pozbyć się ich w sposób komfortowy.

auto złom Trzebinia
Takie auta przyjmujemy na nasz złom.

Trzebinia. Złomowanie samochodów

Złomowanie samochodów Trzebinia to usługa, w ramach której odbierzemy do Ciebie samochód do kasacji i na firmowej lawecie zawieziemy go do naszego auto złomu. Dzięki temu oszczędzasz na kosztach transportu samochodu na szrot Trzebinia i możesz wykonać go w dowolnym dla Ciebie terminie. Po prostu zadzwoń do nas i umów z naszym konsultantem datę oraz godzinę odbioru Twojego pojazdu. 

W umówionym dniu przyjedziemy firmową lawetą po odbiór Twojego samochodu. Może on być unieruchomiony, uszkodzony lub nie nadawać się do użytkowania z innego powodu. Co więcej, w taki sam sposób pozbędziesz się także samochodu nadającego się do dalszej jazdy, którego jednak nie masz czasu lub możliwości dostarczyć do szrotu.

Trzebinia złomowanie pojazdów

Trzebinia auto złom

Możesz zadzwonić do auto złomu w Trzebini także po to, aby poznać bezpłatną wycenę auta do kasacji. Wstępną ofertę poznasz już przez telefon, ale możesz także skorzystać z naszego kalkulatora złomowania samochodu. Jego obsługa jest bardzo prosta.  

Wystarczy bowiem, że podasz masę pojazdu odczytaną z dowodu rejestracyjnego. Kalkulator automatycznie odejmie od niej 150 kg na elementy, które zutylizować musimy we własnym zakresie (opony, szyby, części z tworzyw sztucznych). Otrzymany wynik zostanie pomnożony przez aktualną cenę auto złomu. Pamiętaj jednak, że ta oferta dotyczy wyłącznie kompletnego pojazdu, dostarczonego samodzielnie do naszego szrotu Trzebinia, który posiada oryginalny katalizator bez śladów ingerencji. 

auto złom w Trzebini
Trzebinia auto na złomie

Stacja demontażu pojazdów Trzebinia.

Stacja demontażu pojazdów Trzebinia przyjmuje wszystkie auta do kasacji bez względu na ich stan techniczny. Oczywiście im więcej waży samochód na złom, tym wyższą cenę uzyskasz za niego na szrocie. Dlatego też nie opłaca się z auta do kasacji wykręcać żadnych dużych ani ciężkich podzespołów. Tym bardziej że w przypadku stwierdzenia niedowagi, będziesz musiał dopłacić do złomowania takiego pojazdu. 

Samochody przyjmowane do auto złomu Trzebinia zostają rozłożone na części. Niektóre z nich trafiają do obiegu jako części samochodowe z demontażu, a inne poddawane są recyklingowi zgodnie z obowiązującymi przepisami. W ten sposób auto złom pozwala dbać o środowisko naturalne i przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa na drogach, pozwalając legalnie zezłomować auta wyeksploatowane, skorodowane czy po prostu stare samochody. 

stacja demontażu pojazdów w Trzebini
Stacja demontażu pojazdów w Trzebini przyjmuje także uszkodzone samochody.

Dlaczego warto oddać auto na złom w Trzebini?

Zastanawiasz się, dlaczego warto oddać pojazd na auto złom w Trzebini? Poznaj pięć odpowiedzi na to pytanie.

  • Za auto do kasacji wypłacimy Ci pieniądze. Chociaż kwota ta zazwyczaj nie jest wysoka, może stanowić dodatkowy zastrzyk gotówki dla właściciela.
  • Złomując stare auto zwalniasz zajmowaną przez nie przestrzeń w garażu lub na podjeździe. 
  • Stare samochody często nie spełniają współczesnych standardów bezpieczeństwa. Ich usunięcie z ruchu drogowego może przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa na drogach.
  • Złomowanie samochodu Trzebinia pozwala na odzyskanie i ponowne wykorzystanie cennych materiałów, takich jak stal i aluminium, dzięki czemu zmniejsza się potrzeba wydobycia nowych surowców, co ma pozytywny wpływ na środowisko.
  • Stare samochody często emitują więcej zanieczyszczeń niż nowsze modele, dlatego ich usunięcie z dróg pomaga w poprawie jakości powietrza.
auto powypadkowe

Trzebinia. Gdzie oddać auto na złom?

Jeżeli zastanawiasz się, gdzie oddać auto na złom w Trzebini, po prostu zadzwoń do nas pod numer +48 733 044 044. Wyjaśnimy, jak dojechać do naszego szrotu lub jeśli będzie tego wymagała sytuacja wyślemy po Twój samochód firmową lawetę. Wszystkie formalności załatwisz podczas odbioru pojazdu, a nasz kierowca od razu wypłaci Ci gotówkę do ręki lub wykona błyskawiczny przelew za samochód do kasacji.  

Wiesz już teraz, że nasz szrot to rozwiązanie problemu Twojego samochodu do kasacji niezależnie od stanu technicznego pojazdu. Zadzwoń do nas teraz, aby przekonać się, ile zapłacimy złomowanie Twojego auta i jak szybko może je odebrać. Dzwoń: auto złom Trzebinia +48 733 044 044.