Auto złom Katowice uruchomiliśmy z myślą o tych osobach, które chcą szybko i łatwo pozbyć się używanego samochodu. Dzięki usługom, które świadczymy, złomowanie pojazdów Katowice jest teraz prostsze, niż kiedykolwiek. W tym artykule odpowiadamy na Wasze najpopularniejsze pytania. Dowiesz się z niego między innymi, jak przebiega utylizacja pojazdu, na czym polega legalna kasacja. Sprawdź, co warto wiedzieć o auto złomie Katowice.

Szybka odpowiedź: do oddania auta na złom potrzebny jest Twój dowód osobisty, dowód rejestracyjny, katę pojazdu (jeśli jest wydana) i ewentualnie zgody współwłaścicieli na kasację, jeśli auto nie jest wyłącznie Twoją własnością.

Spis treści:

  • Ile płacą za oddanie auta na złom?
  • Co trzeba mieć aby oddać samochód na złom?
  • Co warto wyjąć z auta przed złomowaniem?
  • Auto złom Katowice — odpowiedzi Wasze pytania

Złomowanie auta Katowie wykonać można w wielu szrotach na terenie miasta i w jego okolicach. Jeżeli jednak zastanawiasz się, gdzie najbardziej opłaca się to zrobić, poznaj naszą ofertę. Dla Twojej wygody dodaliśmy do niej elementy, które ułatwiają i przyspieszają cały proces. Sprawdź, jak nasza stacja złomowania pojazdów Katowice może rozwiązać Twoje problemy.

Ile płacą za oddanie auta na złom?

Często pytacie nas, ile płacimy za auta na złom. Oferujemy konkurencyjne ceny, ale nie jest żadną tajemnicą, że zależą one przede wszystkim od masy Twojego samochodu oraz ceny złomu w skupie, którą dyktują jego odbiorcy. 

Dla Twojej wygody poniżej udostępniamy nasz kalkulator ceny auta do kasacji. Wypróbuj go, aby sprawdzić w przybliżeniu, ile zapłacimy Ci za oddanie auta na złom.

Kalkulator złomowania samochodu*

Promocja jesienna holowanie pojazdu od klienta w promieniu 50 km od Libiąża GRATIS

Uzyskany wynik nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego z uwagi na możliwość zmiany kalkulatora obliczeniowego w okresie krótszym niż 1 dzień.

*Aby otrzymać powyższą ofertę cenową, niezbędnym warunkiem jest dostarczenie kompletnego pojazdu do naszej siedziby, który spełnia wszystkie wymogi homologacji producenta. Tylko dla samochodów, które posiadają oryginalny katalizator (bez żadnych śladów ingerencji), możemy zagwarantować wyliczoną wartość pojazdu.

 
szkoda całkowita - złomowanie pojazdów
Za taki powypadkowy samochód auto zapłacimy Ci więcej w naszym auto złomie Katowice

Co trzeba mieć aby oddać samochód na złom?

Żeby oddać samochód na złom, powinieneś posiadać przy sobie: 

  • dowód osobisty, jeżeli jesteś jedynym właścicielem pojazdu, ale kiedy współwłaścicieli jest kilku, dodatkowo trzeba zadbać o upoważnienie do kasacji od każdego z nich,
  • dowód rejestracyjnych auta,
  • kartę pojazdu (jeśli ją wydano),
  • dowód osobisty właściciela pojazdu oraz upoważnienia do przeprowadzenia kasacji od współwłaścicieli auta, jeżeli tacy występują,
  • jeżeli samochód zarejestrowany jest na firmę to również wpis do ewidencji działalności gospodarcze

Jeśli brakuje Ci któregoś z dokumentów, mamy dla Ciebie dobrą radę: po prostu zadzwoń do nas i zapytaj, co zrobić. Nasi konsultanci wytłumaczą, jak uzupełnić dokumentację, aby wykonać bezproblemowe złomowanie.

Masz auto na złom? Sprzedaj je wreszcie za dobre pieniądze!

Zadzwoń +48 733 044 044. Przyjedziemy lawetą po samochód uszkodzony i sprawny, jeśli nie masz czasu odwieź go na złom

Co warto wyjąć z auta przed złomowaniem?

Kasacja samochodów przez wiele osób postrzegana jest jako okazję do wykręcenia z auta dowolnej części. Uważaj, ponieważ może to spowodować więc kłopotów, niż pożytku. Dlaczego? Szybko odpowiadamy: po pierwsze — tylko stacja demontażu pojazdów może legalnie rozbierać samochody. Podejmując tego rodzaju działania narażasz się na wysokie kary finansowe. 

 

Poza tym cena auta na złomie zależy między innymi od jego wagi. Wykręcając z auta przed złomowaniem duże i ciężkie podzespoły (silnik, skrzynia biegów, elementy zawieszenia), obniżasz jego masę. W skrajnych przypadkach szrot nie tylko nie wypłaci Ci pieniędzy za auto do kasacji, ale nawet będzie domagał się od Ciebie dopłaty do wykonania tej usługi.

Auto złom Katowice — odpowiedzi Wasze pytania

Złomowanie auta Katowice może być łatwe i przyjemne. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie odpowiedzi na najpopularniejsze pytania dotyczące tego tematu. Sprawdź nasze porady i dowiedz się, jak ułatwiamy wykonanie złomowanie auta Śląsk.

złomowanie samochodów w Katowicach
W Katowicach pomożemy Ci zezłomować samochód.

Auto laweta Katowice — kiedy opłaca się z niej skorzystać?

Darmowy transport pojazdu na szrot jest właśnie jedną z tych usług, które uruchomiliśmy z myślą o Twojej wygodzie. Zadzwoń do nas i umów transport pojazdów Katowice, który dotyczy zarówno samochodów unieruchomionych, jak i tych na chodzie. Dzięki temu możesz szybko pozbyć się każdego nieużywanego auta, nawet wtedy, gdy nie masz czasu, aby osobiście podjechać nim do auto złomu. 

Jak działa skup aut Katowice?

Nasz auto skup działa na prostych, w pełni legalnych zasadach. Przyjmujemy pojazdy do kasacji i skupujemy samochody w lepszym stanie technicznym na podstawie umowy – kupna-sprzedaży. W ten sposób najczęściej trafiają do nas samochody powypadkowe Katowice. Oczywiście w przypadku samochodu o większej wartości, niż tylko złomowa, zawsze potrzebna jest jego rzetelna wycena. Z tego powodu za takie auto zaoferujemy Ci znacznie lepszą cenę. 

Zadzwoń do nas, aby poznać wstępną wycenę samochodu rozbitego lub nadającego się do dalszej eksploatacji. 

Sprzedaj auto na złom za dobre pieniądze!

Zadzwoń +48 733 044 044. Przyjedziemy lawetą po samochód uszkodzony i sprawny, jeśli nie masz czasu odwieź go na złom

Czy prowadzicie skup katalizatorów Katowice?

Niestety, nie posiadamy uprawnień do prowadzenia skupu katalizatorów w Katowicach.

 

Jak przebiega auto-recykling Katowice?

Kasacja pojazdów Katowice rozpoczyna się od przyjęcia pojazdu na złom. W kolejnym kroku usuwamy z auta płyny eksploatacyjne oraz niebezpieczne podzespoły (np. akumulator, poduszki powietrzne). 

 

Następnie demontaż pojazdów Katowice przechodzi w fazę pozyskiwania z pojazdu elementów, które można sprzedać na rynku wtórnym. Te używane części są poszukiwane przez wielu klientów, ponieważ są oryginalnej jakości i oferujemy je w atrakcyjnych cenach. 

 

Z pojazdów, pozbawionych elementów do dalszej odsprzedaży, usuwamy wszystkie niemetalowe materiały. Dopiero tak przygotowane karoserie samochodowe możemy oddać do skupu złomu. 

 

Jakie auta przyjmuje auto szrot Katowice?

Złomowanie aut Katowice obejmuje praktycznie każdy rodzaj pojazdu w dowolnym stanie technicznym. Nasz szrot przyjmuje zarówno pojazdy w dobrym stanie technicznym (sprawdź nasz autoskup), jak i uszkodzone (na przykład powypadkowe, ale także wyeksploatowane i skorodowane) oraz unieruchomione. Możemy więc pomóc Ci w pozbyciu się każdego pojazdu. 

auto do kasacji
Kasacja pojazdów Katowice

Dlaczego złomowanie pojazdów Katowie warto wykonać u Was?

Dlatego, że możesz u nas zamówić transport pojazdów Katowice, a nasz skup pojazdów zaoferuje Ci wyższą cenę za samochód w powypadkowym lub lepszym stanie technicznym. Warto również wiedzieć, że nasz recykling samochodów chroni środowisko naturalne, a dodatkowo oferujemy także oryginalne, używane auto części Katowice.

Czy złomowanie aut Katowice jest trudne?

Nasza stacja demontażu pojazdów Katowice sprawia, że kasacja auta jest bardzo prosta. Wystarczy, że dostarczysz samochód na nasz szrot lub zamówić lawet po jego odbiór. Zajmiemy się wszystkimi formalnościami, a dodatkowo wytłumaczymy Ci na czym polega wyrejestrowanie pojazdów Katowice.

 

Jak wykonać złomowanie samochodów Katowice?

Pamiętaj, że jest to możliwe wyłącznie w legalnej stacji demontażu pojazdów. Dlatego najprościej skontaktować się z nami. Już podczas telefonicznej rozmowy możesz skorzystać z wyceny pojazdów Katowice. Masz auto do kasacji?

Zadzwoń +48 733 044 044. Przyjedziemy lawetą po samochód uszkodzony i sprawny, jeśli nie masz czasu odwieź go na złom