złomowanie aut Katowice - kasacja pojazdów - dojazd do Klientów - auto szrot

złomowanie aut Katowice - kasacja pojazdów - dojazd do Klientów - auto szrot


auto złom ,kasacja samochodów ,stacja demotażu ,recykling i złomowanie pojazdów Katowice


Kiedy zezłomować wóz?
Po polskich ulicach jeździ dużo aut używanych, mających 10, 20, a niekiedy nawet 30 latek. Z czasem są one tak zużyte, że przestają nadawać się do użytku. Do auto złomu w Katowicach bardzo często zgłaszają się właśnie właściciele starych pojazdów, których stan techniczny pozostawia wiele do życzenia. Sprzedaż takiego samochodu jest dość ryzykownym zabiegiem, ponieważ nowy nabywca może nie być świadomy wszystkich usterek. Zgodnie z przepisami, obowiązującymi od 2014 roku, kupujący może dochodzić swoich praw w związku z zatajeniem wad przez sprzedającego. Prawo daje mu m.in. możliwość domagania się obniżenia ceny lub odstąpienia od umowy. Zdarza się, że stan samochodu również z innych powodów całkowicie uniemożliwia jego dalsze, bezpieczne użytkowanie, a jego naprawa staje się nieopłacalna. Sytuacje takie mają miejsce zazwyczaj po wypadku drogowym, w wyniku którego ubezpieczyciel stwierdził szkodę całkowitą pojazdu. Termin ten jest potwierdzeniem nieopłacalności naprawy, której koszt przekracza wartość samochodu w dniu zdarzenia – w takim przypadku także warto skorzystać z naszego auto złomu w Katowicach. Chęć oddania pojazdu do naszego auto złomu w Katowicach, klienci bardzo często motywują również zbyt wysokimi kosztami ubezpieczenia. Zgodnie z polskim prawem wszystkie zarejestrowane samochody muszą posiadać ubezpieczenie OC. Wraz z wiekiem pojazdu rośnie jednak składka, którą należy zapłacić ubezpieczycielowi.

Wiele osób wybiera pozbycie się starego modelu w auto złomie w Katowicach i zakup nowego, którego utrzymanie nie będzie wiązało się z tak dużymi kosztami. Stare, popsute oraz nienadające się do użytku pojazdy są utrapieniem dla właścicieli. Co należy następnie z nimi zrobić? Najtrafniejszym rozwiązaniem będzie kasowanie aut. Tegoż rodzaju usługami zajmuje się jakikolwiek auto złom. To niejednokrotnie znacznie lepsze rozwiązanie problemu wyeksploatowanego pojazdu, niż jego sprzedaż na części. Jak odzyskać niewykorzystaną część składki OC? Złomowanie aut zezwala na wyrejestrowanie samochodu z ewidencji urzędowej, odebranie choć części zapłaconej stawki na OC oraz pozbycie się fizycznie problemu. Auto złom w Katowicach od lat działa jako stacja demontażu pojazdów, a powierzenie nam swojego samochodu umożliwia ubieganie się o odzyskanie niewykorzystanej części składki ubezpieczenia OC. Zwrot obliczany jest przez firmę ubezpieczeniową proporcjonalnie do dni, które pozostały do końca polisy. Warto pamiętać o tym, że ubezpieczyciel nie może odmówić wypłacenia należnej kwoty, ale to właściciel pojazdu musi sam się do niego zgłosić w tej sprawie. Podstawą do uzyskania zwrotu z ubezpieczenia jest przedstawienie potwierdzenia wyrejestrowania samochodu lub oddania go do auto złomu w Katowicach. Rodzaj dokumentu, który musi dostarczyć właściciel, zależy przede wszystkim od firmy ubezpieczeniowej. Ustalenie kwoty zwrotu jest obowiązkiem ubezpieczyciela.

O czym powinni pamiętać właściciele pojazdów przekazanych do kasacji? Kasowanie samochodów polega na przekazaniu wozu do punktu złomowania, który winien przyjąć auto wykluczone z eksploatacji, jednak posiadające numer VIN albo numer nadwozia, podwozia bądź ramy. Najważniejszą kwestią, o której powinni pamiętać zgłaszający się do nas właściciele jest kompletność pojazdu. Aktualnie obowiązujące przepisy obligują stacje demontażu do sprawdzania wagi samochodów osobowych. Ważne jest, aby waga nie była mniejsza niż 90% wartości zapisanej w dowodzie rejestracyjnym jako masa własna pojazdu. Niekompletne samochody przyjmowane są do auto złomu w Katowicach na podstawie indywidualnych ustaleń z klientem. W gestii takiego punktu jest również unieważnienie dowodu rejestracyjnego, tablic oraz karty pojazdu i przekazanie dotychczasowemu posiadaczowi oświadczenia o zdjęciu wraz z zaświadczeniem potwierdzającym zezłomowanie samochodu. Nasza firma kontaktuje się z Wydziałem Komunikacji konkretnego urzędu gminy i dostarcza odpowiednie dokumenty. Właściciel pojazdu ma wówczas 30 dni na wyrejestrowanie samochodu. Im szybciej to zrobi, tym lepiej, gdyż dopiero od momentu wyrejestrowania nie obowiązuje go opłata za OC. Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Auto złom niszczy pojazd, oraz jego poszczególne części nadające się do odzysku są powtórnie przetwarzane i wykorzystywane. Jeśli cenisz sobie profesjonalne podejście do klienta,szybkość realizacji zgłoszenia to trafiłeś pod właściwy adres!

Nasza firma auto złom Katowice zajmuję się złomowaniem samochodów na terenie śląska i małopolski. Przyjmujemy do kasacji wszystkie rodzaje pojazdów - samochody osobowe, dostawcze oraz ciężarowe. Wystawiamy zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania w wydziale komunikacji. Świadczymy bezpłatnie usługę odbioru pojazdu od klienta. Za złomowanie w naszej firmie płacimy gotówką. Cena, jaką auto złom w Katowicach wypłaca właścicielowi samochodu, zależy od rodzaju pojazdu, jego wagi oraz stanu technicznego. Aby złomować pojazd potrzebne są: - właściciel pojazdu lub osoba upoważniona z dowodem tożsamości - karta pojazdu (jeśli została wydana) - tablice rejestracyjne - dowód rejestracyjny lub zaświadczenie z wydziału komunikacji potwierdzające dane pojazdu UWAGA !!! W przypadku zagubienia lub kradzieży dowodu rejestracyjnego,karty pojazdu,tablic rejestracyjnych - właściciel składa odpowiednie oświadczenie .w takim przypadku ,oraz jeżeli właściciel pojazdu nie jest upoważniony w dowodzie rejestracyjnym konieczne jest przedstawienie dokumentu własności pojazdu np.umowy kupna - sprzedaży,faktury ,aktu darowizny,odpisu wyroku sądu itp. Nasza firma gwarantuje Państwu: - bezpłatny odbiór samochodu - fachową wycenę pojazdu - odbiór samochodu do trzech dni roboczych od momentu zgłoszenia - płacimy od wagi - odbiór auta odbywa się w miejscu i czasie wyznaczonym przez państwa ,nie trzeba nawet wychodzić z domu aby złomować swój samochód - cała transakcja jest przeprowadzona w sposób profesjonalny i bezpieczny ,jako priorytet stawiamy zadowolenie klienta U nas mogą Państwo wyzłomować samochód szybko i bez niepotrzebnych stresów. Oferujemy kompleksową i sympatyczną atmosferę współpracy.

auto złom ,kasacja samochodów ,stacja demotażu ,recykling i złomowanie pojazdów Katowice Jeśli cenisz sobie profesjonalne podejście do klienta,szybkość realizacji zgłoszenia to trafiłeś pod właściwy adres!
Nasza firma auto złom Katowice zajmuję się złomowaniem samochodów na terenie śląska i małopolski.
Przyjmujemy do kasacji wszystkie rodzaje pojazdów.
Wystawiamy zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania w wydziale komunikacji.
Świadczymy bezpłatnie usługę odbioru pojazdu od klienta.

Za złomowanie w naszej firmie płacimy gotówką.

Aby złomować pojazd potrzebne są:

- właściciel pojazdu lub osoba upoważniona z dowodem tożsamości
- karta pojazdu (jeśli została wydana)
- tablice rejestracyjne
- dowód rejestracyjny lub zaświadczenie z wydziału komunikacji potwierdzające dane pojazdu

UWAGA !!!

W przypadku zagubienia lub kradzieży dowodu rejestracyjnego,karty pojazdu,tablic rejestracyjnych - właściciel składa odpowiednie oświadczenie .w takim przypadku ,oraz jeżeli właściciel pojazdu nie jest upoważniony w dowodzie rejestracyjnym konieczne jest przedstawienie dokumentu własności pojazdu np.umowy kupna - sprzedaży,faktury ,aktu darowizny,odpisu wyroku sądu itp.

Nasza firma gwarantuje Państwu:

- bezpłatny odbiór samochodu
- fachową wycenę pojazdu
- odbiór samochodu do trzech dni roboczych od momentu zgłoszenia
- płacimy od wagi
- odbiór auta odbywa się w miejscu i czasie wyznaczonym przez państwa ,nie trzeba nawet wychodzić z domu aby złomować swój samochód
- cała transakcja jest przeprowadzona w sposób profesjonalny i bezpieczny ,jako priorytet stawiamy zadowolenie klienta

U nas mogą Państwo wyzłomować samochód szybko i bez niepotrzebnych stresów.

Oferujemy kompleksową i sympatyczną atmosferę współpracy.

Małopolskie


auto złom Kraków Tarnów Nowy Sącz auto złom Oświęcim auto złom Chrzanów Olkusz Nowy Targ Bochnia Gorlice Zakopane auto złom Skawina Wieliczka auto złom Andrychów auto złom Trzebinia auto złom Wadowice auto złom Kęty Myślenice auto złom Libiąż Brzesko Limanowa Rabka-Zdrój Brzeszcze Niepołomice Bukowno Krzeszowice Sucha Beskidzka auto złom Chełmek Wolbrom Dobczyce Proszowice Szczawnica Muszyna Biecz Zator Alwernia Wojnicz

Śląskie


auto złom Katowice Częstochowa auto złom Sosnowiec auto złom Gliwice auto złom Zabrze Bielsko-Biała Bytom Ruda Śląska Rybnik auto złom Tychy auto złom Dąbrowa Górnicza Chorzów auto złom Jaworzno Jastrzębie-Zdrój auto złom Mysłowice Siemianowice Śląskie Żory Tarnowskie Góry Będzin Piekary Śląskie Racibórz Świętochłowice Zawiercie Wodzisław Śląski Mikołów Knurów Cieszyn Czechowice-Dziedzice Czeladź Myszków Żywiec Czerwionka-Leszczyny Pszczyna Lubliniec Łaziska Górne Rydułtowy Orzesze auto złom Bieruń Pyskowice Radlin Radzionków Lędziny Ustroń Skoczów Pszów Kłobuck Wisła Blachownia Wojkowice Poręba Imielin Kalety Miasteczko Śląskie Łazy Szczyrk Siewierz Kuźnia Raciborska Żarki Ogrodzieniec Sośnicowice

Opolskie


Opole Kędzierzyn-Koźle Nysa Brzeg Kluczbork Prudnik Strzelce Opolskie Krapkowice Namysłów Głuchołazy Głubczyce Zdzieszowice Olesno Ozimek Grodków Praszka Zawadzkie Paczków Niemodlin Gogolin Kietrz Głogówek Otmuchów Leśnica Ujazd